Poważny kandydat na nowego trenera Napoli. De Laurentiis jednak zaczeka

Dziennik "Il Mattino" donosi, że Aurelio De Laurentiis znalazł odpowiedniego kandydata na trenera Napoli. Tym szkoleniowcem jest Vincenzo Italiano. Prezydent jednak poczeka na rozstrzygnięcie w finale Ligi Konferencji, w którym Fiorentina zmierzy się z West Hamem United.

Vincenzo Italiano
PressFocus Na zdjęciu: Vincenzo Italiano
  • Napoli znalazło odpowiedniego kandydata na nowego trenera
  • Aurelio De Laurentiis chciałby, żeby drużynę objął Vincenzo Italiano
  • Prezydent jednak poczeka na rozstrzygnięcie w finale Ligi Konferencji

Finał Ligi Konferencji kluczowy dla przyszłości szkoleniowca Fiorentiny

Dziennik “Il Mattino” informuje, że Aurelio De Laurentiis odpowiedniego kandydata na objęcie stanowiska trenera Napoli. Tym szkoleniowcem od przyszłego sezonu miałby zostać Vincenzo Italiano. Prezydent mistrza Włoch jednak poczeka na rozstrzygnięcie finału Ligi Konferencji, w którym Fiorentina dowodzona przez 45-latka urodzonego w Karlsruhe zmierzy się z West Hamem United.

Aurelio De Laurentiis ma bardzo dobre relacje z prezydentem popularnej “Violi” – Rocco Commisso. Według informacji przekazanych przez wcześniej wspomniany portal, Napoli może zaoferować Fiorentinie w zamian za Vincenzo Italiano sporą sumę pieniędzy oraz dwóch zawodników – Gianlukę Gaetano oraz Diego Demme.

Napoli prowadziło w ostatnich dniach również rozmowy z Thiago Mottą. Jednak negocjacje ze szkoleniowcem Bologni utknęły w martwym punkcie. Dlatego obecnie kandydatem numer jeden do objęcia stanowiska trenera Napoli jest Vincenzo Italiano.

Sprawdź także: Problemy FC Barcelony. Gundogan prowadzi rozmowy z innym klubem

Komentarze