Napoli stawia ultimatum Rudiemu Garcii i rozmawia z innym trenerem

SSC Napoli rozważa bardzo szybkie rozstanie z Rudim Garcią. Obecny szkoleniowiec "Azzurrich" dostał ultimatum od Aurelio De Laurentiisa, który tego samego dnia kontaktował się z potencjalnym następcą Francuza, czyli Christophe Galtierem - informuje "RMC Sport".

Rudi Garcia
Obserwuj nas w
IMAGO / Insidefoto Na zdjęciu: Rudi Garcia
  • SSC Napoli może wkrótce pożegnać się z Rudim Garcią
  • Francuski trener dostał cztery mecze szansy na naprawę sytuacji
  • Aurelio De Laurentiis już kontaktował się z Christophe Galtierem

Aurelio De Laurentiis kontaktował się z Christophe Galtierem

Rudi Garcia może stracić pracę w Napoli po zaledwie kilku kolejkach Serie A. Zespół pod wodzą francuskiego szkoleniowca prezentuje się poniżej oczekiwań, a przede wszystkim zgubił już punkty – przegrali z Lazio, a także zanotowali remisy z Genoą oraz Bologną.

POLECAMY TAKŻE

Serwis “Football Italia” przekazuje, że Rudi Garcia otrzymał od Aurelio De Laurentiisa ultimatum. Francuz ma cztery mecze na poprawę sytuacji drużyny, w innym przypadku zostanie zwolniony. We włoskich mediach przewijało się nazwisko Igora Tudora w kontekście jego następcy, jednak portal “RMC Sport” podaje nowego kandydata.

Otóż Aurelio De Laurentiis już we wtorek kontaktował się z Christophe Galtierem. Trener obecnie przebywa na bezrobociu, po tym jak został rozwiązany jego kontrakt z Paris Saint-Germain. Co ciekawe, Napoli latem rozmawiało już 57-letnim szkoleniowcem, ale wówczas włoski klub postawił na Rudiego Garcię.

Sprawdź także: Wahadłowy rozważa opuszczenie Chelsea

Komentarze