Kapitalne trafienie w Neapolu. Grali Polacy [WIDEO]

Fabian Ruiz
Pressfocus Na zdjęciu: Fabian Ruiz

Łukasz Skorupski nie zatrzymał Napoli. Jego Bologna przegrała 0:3. W potyczce tej zagrał również Piotr Zieliński.

Lider wrócił na zwycięską ścieżkę

Piłkarze Napoli w minionej serii gier zostali zatrzymani przez Romę, która wywalczyła remis 0:0. Tm samym Neapolitańczycy nie wygrali dziewiątego kolejnego meczu z rzędu. Tym bardziej nie dziwi fakt, że spotkanie z Bologną zaczęli bardzo dobrze.

Wynik na Stadio Diego Armando Maradona w 18. minucie otworzył Fabian Ruiz. Hiszpan otrzymał podanie od Elifa Elmasa, opanował futbolówkę i przymierzył kapitalnie z dystansu. Łukasz Skorupski nie miał szans na skuteczną interwencję.

Przewaga Napoli nie podlegała dyskusji. Została on udokumentowana golem na 2:0, strzelonym cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry. Rzut karny wykorzystał wówczas Lorenzo Insigne. Włoch ustalił również wynik czwartkowej potyczki. Ponownie skutecznie wyegzekwował jedenastkę.