Milan może mieć problem. Kolejny defensor doznał urazu

AC Milan oczekuje, że Gareth Southgate zwolni Fikayo Tomoriego z dalszej części zgrupowania reprezentacji Anglii z uwagi na to, że obrońca doznał kontuzji kostki podczas zwycięstwa nad Maltą, donosi Gianluca Di Marzio.

Fikayo Tomori
Obserwuj nas w
IMAGO / Nigel Keene Na zdjęciu: Fikayo Tomori
  • Tomori doznał urazu w meczu reprezentacji Anglii
  • Milan liczy na szybszy powrót Anglika do klubu
  • Pioli ma problemy z kontuzjami w zespole

Tomori doznał kontuzji. Milan liczy na jego wcześniejszy powrót

Fikayo Tomori znalazł się w wyjściowym składzie reprezentacji Anglii na mecz z Maltą. Dla zawodnika AC Milan był to dopiero czwarty występ w kadrze narodowej. Mimo znakomitej gry dla Rossonerich, Gareth Southgate nie był przekonany do jego umiejętności i nie powołał go na ubiegłoroczny mundial. Zawodnik był wtedy bardzo rozczarowany decyzją selekcjonera.

Jak podkreślił Gianluca Di Marzio, Fikayo Tomori był zmuszony zejść z boiska w przerwie meczu Anglii z Maltą po tym, jak w pierwszej połowie doznał kontuzji kostki.

W tej sytuacji Milan oczekuje, że Southgate pozwoli obrońcy wrócić do Włoch, aby przejść testy i rozpocząć pracę nad ewentualną rekonwalescencją. Pioli chce, aby Tomori był dostępny na nadchodzące starcie Milanu z Fiorentiną, potrzebując każdej możliwej opcji po kontuzjach Pierre’a Kalulu i Marco Pellegrino.

Zobacz również: Everton zagrożony dodatkowymi sankcjami, klub Premier League podpadł totalnie

Komentarze