Massimiliano Allegri stanowczy względem swojej przyszłości

Czarne chmury zebrały się znów nad Juventusem. Media donoszą, że kara odjęcia klubowi punktów zostanie przywrócona, co minimalizuje jego szanse na występ w kolejnej edycji Ligi Mistrzów niemal do zera. Do tego niepewna jest przyszłości Massimiliano Allegriego. Włoch postanowił skomentować doniesienia mediów względem swojej osoby.

Massimiliano Allegri
Pressfocus Na zdjęciu: Massimiliano Allegri
  • Wiele źródeł donosi, że Juventus rozważa zmianę na stanowisku szkoleniowca
  • Medialne plotki postanowił skomentować Massimiliano Allegri. Trener przyznał, że na pewno pozostanie w klubie na kolejny sezon
  • Kontrakt Włocha ważny jest jeszcze do końca czerwca 2025 roku

Allegri nie planuje odchodzić z Juventusu

Media donoszą, że koniec końców Juventus nie uniknie kary odjęcia 12 ligowych punktów. Oznaczałoby to, że klub praktycznie straci szanse na awans do kolejnej edycji Ligi Mistrzów. Martwi to wielu piłkarzy, którzy planują odejście z drużyny wobec braku gry w prestiżowych rozgrywkach.

Niepewna jest również zdaniem wielu dziennikarzy przyszłość Massimiliano Allegriego. Wielu kibiców wolałoby w miejscu Włocha innego trenera. Ten postanowił rozwiać wątpliwości swoją ostatnią wypowiedzią w mediach.

– Zostaję tutaj w Juventusie na 100 procent. Mam wciąż ważny kontrakt. Kiedy wygaśnie, decyzja nie należy do mnie – stwierdził szkoleniowiec Starej Damy. 

Kontrakt Massimiliano Allegriego z Juventusem jest jeszcze ważny do końca czerwca 2025 roku. 

Sprawdź też: Allegri odpowiada Szczęsnemu. “Może nie zna dobrze włoskiego i po prostu coś pomylił”

Komentarze