Allegri odpowiada Szczęsnemu. “Może nie zna dobrze włoskiego i po prostu coś pomylił”

Na niedzielnej konferencji prasowej Massimiliano Allegri odniósł się do ostatnich słów Wojciecha Szczęsnego po spotkaniu z Sevillą. Szkoleniowiec Juventusu delikatnie zripostował polskiego bramkarza.

Wojciech Szczęsny
PressFocus Na zdjęciu: Wojciech Szczęsny
  • Wojciech Szczęsny dość krytycznie wypowiedział się o meczu z Sevillą
  • Na konferencji prasowej Massimiliano Allegri odniósł się do słów Polaka
  • Szkoleniowiec Juventusu zripostował 33-letniego bramkarza

Szkoleniowiec Juventusu zwrócił się do polskiego bramkarza

Wojciech Szczęsny krytycznie wypowiedział się o postawie Juventusu w czwartkowym spotkaniu Ligi Europy przeciwko Sevilli. “Bianconeri” ulegli hiszpańskiemu zespołowi w półfinale Ligi Europy i pożegnali się z rozgrywkami.

Moim zdaniem to, jak zagraliśmy dzisiaj, było niedopuszczalne. Może jest w tym trochę emocji, bo odpadliśmy, ale ja mam wrażenie, że Juve samo się wyrzuciło z Ligi Europy, a nie wyeliminowała nas Sevilla. No, rzeczywiście gratuluję im awans – twierdził Szczęsny.

Massimiliano Allegri na konferencji prasowej przed spotkaniem ligowym z Empoli odniósł się do słów polskiego bramkarza. Szkoleniowiec “Juve” zripostował Wojciecha Szczęsnego.

Po meczach powinno się milczeć. Na gorąco można powiedzieć wiele rzeczy niedokładnie. Nie mam tu nic do wyjaśniania. Nie wiem, co powiedział Szczęsny, ale można nie zna dobrze włoskiego i po prostu coś pomylił – mówił Allegri.

Sprawdź także: Juventus nie uniknie kary. Wypadnie poza czołową czwórkę Serie A

Komentarze