Luciano Spalletti podjął decyzję. Napoli wkrótce ogłosi kibicom

Media od dłuższego czasu spekulują o odejściu Luciano Spallettiego z Napoli. W poniedziałkowym artykule "Sky Sports Italia" poinformowało, że włoski trener podjął już decyzję, którą klub wkrótce ogłosi.

Luciano Spalletti
PressFocus Na zdjęciu: Luciano Spalletti
  • Media od kilku tygodni spekulują o odejściu Spallettiego
  • Szkoleniowiec Napoli podjął już decyzję, którą przekazał De Laurentiisowi
  • Włoch po sezonie uda się na roczny odpoczynek od piłki

Znamy decyzję Spallettiego. Włoch opuści latem Neapol!

Luciano Spalletti zdobył ostatnio z SSC Napoli upragnione “Scudetto”. Jednak po takim triumfie jego przygoda z Neapolem może dobiec końca. Media od dłuższego czasu spekulują o odejściu 64-latka. W poniedziałkowym artykule dziennika “Sky Sports Italia” możemy dowiedzieć się, że włoski szkoleniowiec podjął już decyzję.

Luciano Spalletti już dwa tygodnie temu podczas kolacji z Aurelio De Laurentiisem poinformował, że latem opuści Napoli. Włoski trener po niedzielnym zwycięstwie “Azzurrich” nad Interem (3:1) powiedział prasie, że podjął już decyzję i jest ona ostateczna. Klub wkrótce podzieli się z kibicami wiadomością o rozstaniu z 64-latkiem.

Obecna umowa Luciano Spallettiego z Napoli wygasa wraz z końcem sezonu. Klub spod Wezuwiusza planuje i tak skorzystać z klauzuli automatycznego przedłużenia kontraktu z trenerem o kolejny rok. 64-latek po odejściu z Neapolu nie będzie mógł prowadzić nowej drużyny, więc prawdopodobnie czeka go roczna przerwa od piłki.

Sprawdź także: Prokuratura zażadałą konkretnej kary dla Juventusu

Komentarze