Kluczowy pomocnik Napoli przedłużył umowę

Znakomite wieści dla kibiców Napoli. Klub ze Stadio Diego Armando Maradona poinformował, że Stanislav Lobotka przedłużył współpracę z Partenopeimi.

Stanislav Lobotka (Napoli)
PressFocus Na zdjęciu: Stanislav Lobotka (Napoli)
  • Stanislav Lobotka trafił do Napoli w styczniu 2020 roku
  • Słowak zaliczył już 99 meczów w koszulce Azzurrich
  • Klub oficjalnie przedłużył z nim kontrakt przynajmniej do czerwca 2027 roku

Lobotka na dłużej w Napoli

Stanislav Lobotka to jeden z kluczowych elementów układanki Luciano Spalettiego. Reprezentant Słowacji został zawodnikiem Napoli w styczniu 2020 roku. Partenopei zapłacili za niego 21 milionów euro, które przelali na konto Celty Vigo.

Od momentu przenosin na Półwysep Apeniński defensywny pomocnik zdołał rozegrać już 99 meczów w koszulce Azzurrich, strzelił dwa gole i zanotował jedną asystę. Jeżeli dzisiaj 28-latek z Trenczyna pojawi się na boisku w pojedynku Napoli – Eintracht, zaliczy swoje jubileuszowe, setne spotkanie w barwach ekipy spod Wezuwiusza.

Klub ze Stadio Diego Armando Maradona poinformował, że Stan Lobotka przedłużył kontrakt do 30 czerwca 2027 roku, z opcją przedłużenia przez Napoli do 30 czerwca 2028 roku. W tym sezonie 43-krotny reprezentant Słowacji zaliczył 34 mecze, w tym 26 w Serie A.

Zobacz także:

Napoli faworytem? Przewidywane składy na rewanż z Eintrachtem
Eintracht Frankfurt - SSC Napoli

Przewidywane składy na spotkanie Napoli – Eintracht Zmagania na Deutsche Bank Park zakończyły się po myśli Napoli. W 40. minucie do siatki trafił Victor Osimhen, natomiast w 65. minucie prowadzenie Azzurrich podwyższył Giovanni Di Lorenzo. Kto ma większe szanse na awans do kolejnej fazy Ligi Mistrzów? Bez wątpienia wyżej stoją akcje Partenopeich, którzy w środę

Czytaj dalej…

Komentarze