Mourinho od piątku zaczyna nowy etap w karierze

Jose Mourinho
Jose Mourinho fot. PressFocus

Jose Mourinho jest już gotowy do tego, aby zacząć swoją pracę w Romie. Corriere dello Sport podaje, że Portugalczyk ma jutro udać się do Rzymu z Portugalii.

  • AS Roma już 6 lipca zaczyna przygotowania do nowej kampanii
  • W piątek w Rzymie pojawi się Jose Mourinho
  • Portugalczyk w poniedziałek 5 lipca zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy opiekun Wilków

Roma przed nową erą

Jose Mourinho po rozstaniu z Tottenhamem Hotspur szybko znalazł dla siebie nowe miejsce pracy. The Special One parafował trzyletni kontrakt z przedstawicielem Serie A, dzięki któremu będzie zarabiał rocznie siedem milionów euro.

Portugalski trener jest gotowy na rozpoczęcie nowego rozdziału w swojej karierze w Romie, wracając do Serie A po ponad 10 latach. Za pośrednictwem mediów społecznościowych Mourinho poinformował, że wkrótce opuści Portugalię, gdzie spędzał urlop.

Były menedżer Chelsea i Manchesteru United opublikował zdjęcie z Setubal na Instagramie i podzielił się wiadomością z domieszką włoskiego: “Arrivederci Setubal” – napisał. Wiadomo też, że w sztabie Mourinho będzie jego dotychczasowy współpracownik Joao Sacramento, który będzie pełnił rolę drugiego trenera rzymian.

Giallorossi okres przygotowawczy do nowej kampanii zaczną 6 lipca w ośrodku treningowym w Trigorii. Media we Włoszech podają jednocześnie, że drugi etap przygotowań ma być realizowany poza granicami Włoch.

Start nowego sezonu Serie A będzie miał miejsce 22 sierpnia. Tymczasem w połowie lipca światło dzienne ujrzy terminarz nowej kampanii w lidze włoskiej.

Czytaj więcej: Roma poszukująca nowego bramkarza może pomóc Juve

Komentarze