Inter Mediolan blisko nowego trenera, zwrot ws. przyszłości Inzaghiego

Simone Inzaghi
Simone Inzaghi fot. PressFocus

Inter Mediolan według najnowszych informacji Gianluki Di Marzio jest coraz bliżej przekonania Simone Inzaghiego do zmiany miejsca pracy. Sternicy Nerazzurrich oferują 45-latkowi atrakcyjniejsze warunki finansowe.

  • Inter Mediolan jest w trakcie poszukiwania nowego szkoleniowca
  • W środę z mistrzami Włoch rozstał się Antonio Conte
  • Faworytem do zastąpienia byłego selekcjonera reprezentacji Włoch wydaje się Simone Inzaghi

Inter Mediolan nie daje za wygraną ws. Inzaghiego

Inter Mediolan w środę ogłosił, że z klubem rozstaje się Antonio Conte. Były selekcjoner reprezentacji Włoch nie był w stanie zaakceptować polityki transferowej Nerazzurrich, podejmując tym samym decyzję o rozstaniu z klubem.

Jeszcze w środę Inter miał nadzieję, że uda mu się przekonać Massimiliano Allegriego do pracy w Mediolanie. Włoski trener zjadł kolację w towarzystwie Beppe Marotty. Niemniej wygląda na to, że nie znalazł nici porozumienia z byłym trenerem Milanu i Juventusu. 53-latek wróci prawdopodobnie do ekipy z Turynu.

Tymczasem od czwartkowego poranka nie milkną doniesienia związane z przyszłością Simone Inzaghiego. Trenerowi z końcem czerwca wygasa umowa z Lazio. Wciąż nie została przedłużona i to chce wykorzystać Inter.

Mediolański klub oferuje Inzaghiemu dwuletni kontrakt, dzięki któremu rocznie Włoch mógłby zarabiać cztery miliony euro. Wkrótce powinno być jasne, czy 45-latek zdecyduje się na przyjęcie oferty Interu.

Zobacz więcej: Conte rozstał się z Interem. Ogromne problemy mistrza Włoch

Komentarze