Zlatan Ibrahimović planuje pożegnać się z kibicami Milanu

Włoski dziennik "Corriere della Sera" donosi, że Zlatan Ibrahimović planuje pożegnać się z kibicami Milanu. Szwed mimo problemów zdrowotnych chce pojawić się w ostatnim meczu sezonu, choć na chwilę. Napastnik wraz z końcem sezonu opuści Mediolan jako wolny agent.

Zlatan Ibrahimović
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Zlatan Ibrahimović
  • Zlatan Ibrahimović planuje pożegnać się z kibicami Milanu
  • Szwed chce zagrać w ostatnim meczu sezonu z Hellasem Verona
  • 41-latek opuści latem Mediolan jako wolny agent

Zlatan zasługuje na godne pożegnanie

Jak donosi włoski dziennik “Corriere della Sera”, Zlatan Ibrahimović planuje w tym sezonie jeszcze pojawić się na boisku. Szwed chciałby, choć na chwilę wejść na plac gry w ostatnim spotkaniu ligowym przeciwko Hellasowi Verona, aby pożegnać się z kibicami Milanu i podziękować im za wspaniałą przygodę okraszoną półfinałem Ligi Mistrzów oraz przede wszystkim zdobytym Scudetto.

Zlatan Ibrahimović wciąż walczy o powrót do pełnej sprawności. W zeszłym miesiącu przed spotkaniem ligowym z Lecce 41-latek nabawił się poważnej kontuzji kolana. Szwed wierzy, że jeszcze wróci na boisko i pracuje, aby dostać angaż w nowym klubie. W ostatnich tygodniach mówiło się o “Ibrze” w kontekście transferu do Monzy.

122-krotny reprezentant Szwecji rozegrał w obecnym sezonie Serie A tylko cztery mecze. W tym czasie zdobył nawet jedną bramkę, stając się najstarszym piłkarzem w historii włoskiej ligi, który tego dokonał.

Sprawdź także: Mistrz Włoch na celowniku Lyonu. W Neapolu już szukają następcy

Komentarze