Mistrz Włoch na celowniku Lyonu. W Neapolu już szukają następcy

Portal "Il Mattino" podaje, że Olympique Lyon jest zainteresowany sprowadzeniem latem Hirvinga Lozano. Francuzi są gotowy spełnić żądania finansowe Napoli, które już rozgląda się za następcą meksykańskiego skrzydłowego.

Hirving Lozano
PressFocus Na zdjęciu: Hirving Lozano
  • Olympique Lyon obserwuje Hirvinga Lozano
  • Francuzi są gotowy spełnić żądania Napoli
  • Mistrzowie Włoch już rozglądają się za następcą Meksykanina

Hrving Lozano trafi latem na Groupama Stadium?

Włoski portal “Il Mattino” donosi, że Hirving Lozano wzbudził zainteresowanie Olympique’u Lyon. Francuski klub jest gotowy zaoferować Napoli za transfer Meksykanina 20 milionów euro, czyli tyle ile spodziewa się Aurelio De Laurentiis wraz z neapolitańską świtą.

Kontrakt Hirvinga Lozano z Napoli wygasa 30 czerwca 2024 roku. Dla władz klubu spod Wezuwiusza to praktycznie ostatni dzwonek, aby zarobić na odejściu Meksykanina. Bowiem “Azzurri” nie są skorzy do przedłużenia współpracy z byłym skrzydłowym PSV Eindhoven.

We włoskich mediach już spekuluje się o następcy Hirvinga Lozano. Jednym z głównych kandydatów na nowego skrzydłowego Napoli jest Armand Lauriente, który w swoim debiutanckim sezonie na boiskach Serie A zachwyca kibiców. Francuski skrzydłowy jest w obecnej kampanii najjaśniejszym punktem w zespole Sassuolo.

Sprawdź także: Dziennikarz skomentował wizytę Osimhena w Niemczech. Co z transferem do Bayernu?

Komentarze