Hakan Calhanoglu bliżej nowej umowy w Milanie

Hakan Calhanoglu
Hakan Calhanoglu fot. PressFocus

Hakan Calhanoglu według najnowszych doniesień włoskich mediów wykonał dzisiaj kolejny krok w kierunku podpisania nowej umowy z Milanem. Aktualny kontrakt zawodnika z mediolańczykami obowiązuje tylko do końca czerwca tego roku.

Hakan Calhanoglu po słowie ws. nowej umowy?

Hakan Calhanoglu to jeden z tych zawodników, który odbudował się u trenera Stefano Pioliego. W trakcie trwającej kampanii piłkarz wystąpił łącznie w 30 spotkaniach, w których zdobył sześć bramek, a ponadto zaliczył 11 asyst. Dlatego nie dziwi, że działacze Czerwono-czarnych chcą zatrzymać piłkarza.

Tymczasem Sky Sport Italia podaje, że reprezentant Turcji został zauważony przed siedzibą klubu Casa Milan wraz z właścicielami klubu. Godne uwagi jest jednak to, że w gronie osób zauważonych nie było menedżera piłkarza. Medialnie doniesienie wskazują natomiast, że głównym tematem rozmów miała być przyszłość piłkarza.

Włoscy dziennikarze przekonują, że zawodnik z działaczami Milanu wykonali kolejny krok, który ma zmierzać do parafowanie nowej umowy z klubem. Podobno została zmniejszona różnica związana z oczekiwaniami finansowymi zawodnika. Przedstawiciele mediolańskiego klubu zdecydowali się rozwiązać tę kwestię łatwymi do uzyskania bonusami.

Obie strony na tak ws. porozumienia

Obie strony podobno zachowują umiarkowany optymizm związany z dojściem do porozumienia. Wpływ na to, że piłkarz ostatecznie nie zmieni klubu, ma mieć przede wszystkim chęć zawodnika na pozostanie w Milanie.

Hakan Calhanoglu dołączył do ekipy z San Siro w 2017 roku z Bayeru Leverkusen. Turek kosztował sterników Rossonerich ponad 23 miliony euro. Dzisiaj rynkowa wartość zawodnika wynosi 35 milionów euro.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 3. marca 2021 19:45.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze