Galliani opisał Ronaldinho. “Kochał zimne piwo”

Ronaldinho
fot. PressFocus Na zdjęciu: Ronaldinho

Ronaldinho to były piłkarz, który przed erą Lionela Messiego i Cristiano Ronaldo czarował kibiców swoimi popisami. Opinią na temat Brazylijczyka podzielił się Adriano Galliani, będący aktualnie prezesem zarządu Monzy.

  • Ronadlinho to bez wątpienia jeden z najlepszych piłkarzy w historii
  • Brazylijczyk według wielu opinii nie wykorzystał jednak w pełni swojego potencjału
  • Na temat Brazylijczyka wypowiedział się ostatnio Adriano Galliani

Galliani pochlebnie o Ronaldinho

Ronaldinho w trakcie swojej piłkarskiej kariery został dwa razy Najlepszym Piłkarzem według FIFA. Wygrał też mistrzostwo świata na mundialu w 2002 roku. Ponadto na koncie Brazylijczyka są też takie sukcesy jak dwa mistrzostwa La Liga, czy triumf w Lidze Mistrzów. Tymczasem Adriano Galliani w jednym z ostatnich wywiadów przekonywał, że były reprezentant Brazylii mógł osiągnąć znacznie więcej.

Dinho, jak wszyscy Brazylijczycy, był zbyt chętny do rzeczy poza boiskiem: uwielbiał parkiet, tańce z kobietami i zimne piwo, inaczej bawiłby się swoim talentem do 60 roku życia. Czysta klasa Ronaldinho jest niezaprzeczalna – mówił działacz cytowany przez MilanNews.it.

Zobacz także:

Mieliśmy też Rivaldo, kolejnego bardzo dobrego zawodnika, który również cieszył się dobrym życiem – dodał Galliani.

Ronaldinho bronił barwach Milanu w latach 2008-2011. Łącznie rozegrał 95 spotkań w ekipie z San Siro. Strzelił w nich 26 goli, a ponadto zanotował 29 asyst.

Czytaj więcej: Man City chce kolejnego napastnika, mistrz Anglii liczy na wzmocnienie kosztem Milanu

Komentarze