Di Maria o córce urodzonej trzy miesiące za wcześnie. “Prawie umarła”

Angel Di Maria
fot. PressFocus Na zdjęciu: Angel Di Maria

Angel Di Maria latem minionego roku trafił do Juventusu z PSG. Tymczasem ostatnio zawodnik udzielił bardzo interesującego wywiadu. Bynajmniej nie poruszał tematów sportowych. Odniósł się do tego, jak jego córka walczyła o życie.

  • Angela Di Maria ma życie, które nadaje się na scenariusz filmu
  • Argentyńczyka przez lata odnosił sukcesy w PSG, w kwietniu natomiast przeżywała dramatyczne chwile
  • W rozmowie z Ole.com zawodnik opowiedział o chwilach, gdy jego córka walczyła o życie

Di Maria bierze przykład z córki

Angel Di Maria przeżyła dramatyczne chwile w momencie, gdy trzy przed terminem na świat przyszła jego córka. Argentyńczyk nie ukrywał, że przeżył trudne chwile, słysząc, że ma małe szanse na przeżycie.

Moja córka Mia prawie umarła, szanse (że nie przeżyje) były 70 do 30. Nie poddała się, walczyła dalej, walczyła i walczyła – mówił Di Maria w rozmowie z Ole.com.

Myślę, że takie chwile wzmacniają, skłaniają do refleksji. Córka nauczyła mnie walczyć, nigdy się nie poddawać. Moja żona zawsze mnie wspiera i pamiętamy jedno: jak możemy się poddać i przestać wierzyć, jeśli nasza córka walczyła o życie? I dzięki Bogu, dzisiaj czuje się bardzo dobrze – kontynuował zawodnik.

Bycie ojcem i powrót do domu bez córki, nie wiedząc, co będzie do jutra, było bardzo trudne. Czasami przychodziliśmy i niektóre dzieci, które były w szpitalu, znikały. Powiedziano nam, że zmarli z powodu wirusa – mówił Di Maria.

Wyjechaliśmy i nie wiedzieliśmy, jaki będzie następny dzień. Moje życie to film uwzględniający moje dzieciństwo i dzieciństwo mojej córki. A teraz, po zdobyciu mistrzostwa świata, jest idealnie – powiedział pomocnik Juventusu i reprezentacji Argentyny.

Mia, córka Di Marii, urodziła się w kwietniu 2013 roku. Była wcześniakiem, przychodząc na świat trzy miesiące przed planowanym terminem porodu.

Czytaj więcej: Juventus – Monza: typy, kursy, zapowiedź (29.01.2023)

Komentarze