Szewczenko przed meczem Ukraina – Włochy. “Nie mamy nic do stracenia”

Reprezentacja Ukraina zmierzy się w poniedziałkowy wieczór z Włochami w spotkaniu o wszystko. Wygrany tego meczu wywalczy awans do Euro 2024. Remis również premiuje Azzurrich. Przed tym spotkaniem głos zabrał Andrij Szewczenko.

Andrij Szewczenko
Obserwuj nas w
fot. Imago / IPA / ABACA BRIPA Na zdjęciu: Andrij Szewczenko
  • Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie Ukraina – Włochy
  • Przed spotkanie na Bay Arena w Leverkusen wypowiedział się Andrij Szewczenko
  • Były piłkarz przekonywał, że Żółto-niebiescy nie mają nic do stracenia

Andrij Szewczenka o spotkaniu Ukraina – Włochy

Reprezentacja Ukraina cały czas ma szanse na to, aby wywalczyć awans na Euro 2024. Na temat spotkania z Włochami wypowiedział się były selekcjoner Żółto-niebieskich.

– To bardzo ważny mecz. Pomimo wojny, pomimo konieczności gry na wyjeździe i wszystkich trudności, jakie mamy na boisku, zespół wciąż jest w ruchu i jest w dobrym położeniu – mówił Andrij Szewczenko w rozmowie z La Gazzetta dello Sport.

POLECAMY TAKŻE

– Oczywiście nastąpiła zmiana pokoleń. Mamy dobrych zawodników, takich jak Mudryk, Sudakov, Cyhankov. Serhij Rebrov doskonale poradził sobie z trudną sytuacją. Wniósł swoją filozofię i odbudował zespół. W tej chwili nie mamy nic do stracenia, ale nie chcemy na tym poprzestać – kontynuował były piłkarz AC Milan i reprezentacji Ukrainy.

– Squadra Azzurri jest silna psychicznie i ma dobrych zawodników. Nie pozwolą nam nic zrobić, bo kwalifikacje też są dla nich bardzo ważne. Jesteśmy jednak gotowi do walki, bo to nie jest mecz jak inne – powiedział Szewczenko.

Czytaj więcej: Ukraina i Włochy powalczą o bilet na Euro, przewidywane składy

Komentarze