Argentyna straci selekcjonera? Scaloni ma wątpliwości

W ostatnim czasie w mediach pojawiło się sporo informacji o przyszłości Lionela Scaloniego. Selekcjoner reprezentacji Argentyny nie jest pewien, czy chce kontynuować prace na tym stanowisku.

Lionel Scaloni
Obserwuj nas w
IMAGO / Diego Halisz Na zdjęciu: Lionel Scaloni
  • Lionel Scaloni rozważa odejście z reprezentacji Argentyny
  • Selekcjoner poczuł się niedoceniony przez działaczy
  • Jego ostatnie wypowiedzi potwierdzają trudny moment

Lionel Scaloni może opuścić reprezentację Argentyny

Lionel Scaloni to już legenda futbolu. Mniej więcej rok temu szkoleniowiec poprowadził reprezentację Argentyny do triumfu na mundialu w Katarze. Wówczas nikt się nie spodziewał, że niedługo jego przygoda z kadrą może dobiec końca.

Media rozpoczęły spekulacje na temat przyszłości Lionela Scaloniego. Według wielu źródeł selekcjoner nie jest zadowolony ze współpracy z działaczami, a konkretnie chodzi o przedłużające się negocjacje ws. odnowienia kontraktu. W tej sytuacji 45-latek poważnie rozważa rezygnację z funkcji po Copa America w 2024 roku.

– Nadal zastanawiam się nad swoją decyzją. Spokojnie myślę, jak wszystko się potoczy, czy zacząć od nowa, czy co. Zawodnicy potrzebują trenera z całym zapałem i energią, na ich poziomie. Rozmawiałem zarówno z Messim, jak i Tapią, muszę tylko o tym pomyśleć – powiedział Scaloni.

Czytaj dalej: Sensacyjny kandydat do pracy w Realu. Z reprezentacją wygrał mistrzostwo świata

Komentarze