Sensacyjny kandydat do pracy w Realu. Z reprezentacją wygrał mistrzostwo świata

Sensacyjne doniesienia płyną prosto z Argentyny. Lionel Scaloni może opuścić reprezentację Argentyny i zastąpić Carlo Ancelottiego na stanowisku trenera Realu Madryt.

Lionel Scaloni
Obserwuj nas w
IMAGO / SOPA Images / Roberto Tuero Na zdjęciu: Lionel Scaloni
  • Lionel Scaloni rozważa odejście z reprezentacji Argentyny
  • Carlo Ancelotti łączony jest z pracą w kadrze Brazylii
  • Argentyńskie media sugerują, że Argentyńczyk może zostać trenerem Realu Madryt

Lionel Scaloni może przenieść się do Realu Madryt

Lionel Scaloni po meczu z reprezentacją Brazylii zasugerował, że może opuścić drużynę mistrzów świata. Słowa Argentyńczyka obiegły cały świat. Tydzień po jego wypowiedzi w tamtejszych mediach pojawił się temat ewentualnej pracy w Realu Madryt. Przyszłość Carlo Ancelottiego wciąż nie jest znana. Włoch ma być po słowie z reprezentacją Brazylii, którą oficjalnie miałby przejąć po zakończeniu obecnego sezonu. Z tego względu w Madrycie muszą mieć plan b na wypadek pożegnania z “Carletto”.

Według doniesień “dobleamarilla.com” najpoważniejszym kandydatem do zastąpienia obecnego szkoleniowca Realu jest Lionel Scaloni. “Królewscy” wykonali już pierwszy krok w tym kierunku, kontaktując się z agentem trenera.

Lionel Scaloni może przejąć klub z Santiago Bernabeu, jeśli Ancelotti zdecyduje się odejść po sezonie – piszą Argentyńczycy.

45-latek nie ma doświadczenia w pracy z drużyną klubową jako pierwszy trener. Dotychczas odpowiadał tylko za wynik w seniorskiej oraz juniorskiej reprezentacji Argentyny. Wcześniej był asystentem Jorge Sampaoliego w kadrze narodowej oraz w FC Sevilli.

POLECAMY TAKŻE

Komentarze