Zaskakująca decyzja ws. Onany. Rozegra dwa mecze dzień po dniu

David Ornstein z The Athletic poinformował, że Andre Onana rozegra dwa mecze w ciągu 24 godzin. Najpierw w Manchesterze United, a dzień później w reprezentacji Kamerunu podczas Pucharu Narodów Afryki.

Andre Onana
Obserwuj nas w
IMAGO / Craig Thomas Na zdjęciu: Andre Onana
  • Onana nie chce stracić miejsca w składzie Man Utd
  • Bramkarz rozegra dwa mecz w ciągu 24 godzin
  • Raz w klubie, raz w reprezentacji podczas Pucharu Narodów Afryki

Onana walczy o swoje miejsce na Old Trafford

Andre Onana miał pewne obawy związane wyjazdem na Puchar Narodów Afryki. Golkiper był często krytykowany za grę w barwach Manchesteru United i Kameruńczyk nie chciał stracić miejsca w wyjściowym składzie, gdy wyjedzie na afrykański turniej.

Onana ostatecznie w Pucharze Narodów Afryki ma zagrać, ale względem bramkarza United podjęto dość zaskakującą decyzję. Kameruńczyk zgodził się rozegrać dwa mecze w ciągu 24 godzin. Najpierw 14 stycznia reprezentując barwy Manchesteru United w starciu z Tottenhamem, a dzień później w 1. kolejce fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki, w której Kamerun zmierzy się z Gwineą.

David Ornstein informuje, że jest to polubowne porozumienie pomiędzy zawodnikiem, klubem i reprezentacją narodową, mające na celu maksymalizację jego czasu gry w barwach Manchesteru United przed PNA.

Zobacz również: Media: przyszłość Velde w Lechu jest pewna. Kibice mogą być spokojni

Komentarze