“Z tym składem pożegnają się z ligą”

Everton
PressFocus Na zdjęciu: Everton

Everton od dłuższego czasu znajduje się na ustach większości angielskich mediów. Jednak The Toffees z pewnością nie są zachwyceni nadmiernym zainteresowaniem świata piłki, ponieważ wynika ono z problemów, jakie w tym sezonie dotykając ekipę z Merseyside. Na temat sytuacji klubu z Goodison Park wypowiedział się Alan Stubbs, jego były zawodnik.

  • Everton obecnie zajmuje przedostatnią lokatę w Premier League
  • The Toffees będą musieli walczyć o utrzymanie w elicie
  • O sytuacji byłego klubu wypowiedział się Alan Stubbs

“Drużyny Dyche’a trudno pokonać”

Alan Stubbs w rozmowie ze Sky Sports odniósł się przede wszystkim do pogłosek, które z posadą w niebieskiej części Merseyside łączą Seana Dyche’a. Były trener Burnley ma uchronić Everton przed spadkiem. – Mam nadzieję, że Sean naprawdę będzie w stanie przemówić do tych graczy, ponieważ niektórzy z nich potrzebują “kopa w tyłek”. Muszą wrócić do gry na poziomie, który niektórzy z nich zdołali wcześniej zaprezentować – zaczął były piłkarz, który w barwach The Toffees zaliczył prawie 200 spotkań.

– Gra się przeciwko nam zbyt łatwo i tracimy zbyt wiele bramek. Natomiast o drużynach Dyche’a przede wszystkim można powiedzieć, że trudno je pokonać. Wykonał naprawdę dobrą robotę w Burnley i dopiero pod koniec zaczęło się to zmieniać na niekorzyść The Clarets. Musi wnieść nową tożsamość do naszego zespołu – dodał Stubbs.

Everton zdecydował w sprawie nowego menedżera
Sean Dyche

Sky Sports informuje, że Everton podjął decyzję w sprawie nowego menedżera. The Toffees wkrótce mają poinformować, że Franka Lamparda na Goodison Park zastąpi Sean Dyche. Dyche zostanie nowym trenerem Evertonu Anglik wcześniej prowadził Burnley 51-latek zastąpi na Goodison Park Lamparda Sean Dyche zostanie nowym trenerem Evertonu Everton pozostaje bez szkoleniowca od kilku dni, kiedy zdecydowano się

Czytaj dalej…

“Ci piłkarze nie zdołają utrzymać Evertonu w Premier League”

– Everton potrzebuje prostej gry. Piłkarzy nie można przeciążać i przekazywać im zbyt wielu wiadomości taktycznych. Tu chodzi przede wszystkim o podstawy. Na tym trzeba budować. Przy wyniku 0-0 potrafili przegrać ze swoimi słabościami, ale z nowym trenerem będą walczyć do samego końca – twierdzi legenda The Toffees.

Alan Stubbs zakończył swoją wypowiedź w wyjątkowo pesymistyczny sposób: – „Ta grupa zawodników nie jest wystarczająco dobra, aby utrzymać Everton w Premier League, więc będą potrzebować wzmocnień”.

Komentarze