Wypożyczenie nie służy zawodnikowi Chelsea. Anglik chce wrócić do Premier League

Callum Hudson-Odoi
Pressfocus Na zdjęciu: Callum Hudson-Odoi

Niewielkie są szanse na to, że Callum Hudson-Odoi pozostanie na dłużej w Bayerze Leverkusen. Skrzydłowy wypożyczony z Chelsea nie odnalazł się w Bundeslidze i chciałby wrócić do Premier League. Również Aptekarze nie są zainteresowani wykupieniem go.

  • Latem Callum Hudson-Odoi został wypożyczony do Bayeru Leverkusen
  • Anglik nie potrafi na razie odnaleźć się w Budeslidze
  • 22-latkowi zależy na powrocie do ekipy The Blues

Chelsea musi latem podjąć decyzję względem przyszłości skrzydłowego

Callum Hudson-Odoi został wypożyczony do Bayeru Leverkusen, aby zdobywać cenne minuty i móc wciąż stale się rozwijać. Na to nie było szans w Chelsea, gdzie jeszcze Thomas Tuchel zdecydował o odesłaniu Anglika. Jego czas w Bundeslidze niestety jak na razie nie jest zbyt udany. 

Skrzydłowy rozegrał 17 spotkań w barwach Bayeru Leverkusen, ale jego statystyki nie są porywające. 22-latek na koncie ma bramkę i asystę, jednak nie należy do ulubieńców trenera Xabiego Alonso, który woli korzystać z innych zawodników na jego pozycji. Według dziennikarzy Sky German skrzydłowy podjął decyzję o swojej przyszłości i chciałby wrócić do Chelsea.

Pojawia się pytanie, czy wobec wielu transferów poczynionych przez The Blues dla 22-latka będącego pod formą będzie miejsce na Stamford Bridge. Aptekarze również nie są zainteresowani wykupieniem Anglika. Jego powrót latem do Premier League jest zatem niemal przesądzony. 

Umowa Calluma Hudson-Odoia z Chelsea ważna jest jeszcze do końca czerwca 2024 roku. Niewykluczone, że latem The Blues postarają się o kolejne wypożyczenie piłkarza, lub jego transfer definitywny. 

Także u nas: Graham Potter skomentował niedoszły transfer Ziyecha. Padły ważne słowa

Komentarze