West Ham wkrótce z największym stadionem w Londynie

Kurt Zouma
Pressfocus Na zdjęciu: Kurt Zouma

West Ham otrzymał zgodę na rozbudowę jednej z trybun na stadionie Olimpijskim w Londynie. W takiej sytuacji Młoty wkrótce będą miały największy obiekt piłkarski w całym Londynie.

  • West Ham rozpoczyna rozbudowę swojego stadionu
  • Młoty mają plan zmodernizować obiekt, a zarazem uczynić go największym w Londynie

Ambitne plany w zachodnim Londynie

David Moyes bez dwóch zdań, znalazł drugi dom w stolicy Anglii. Odkąd Szkot przejął stery w West Ham, klub wszedł na zupełnie inny poziom. W zeszłorocznej kampanii udało się wywalczyć awans do Ligi Europy. W rozgrywkach europejskich Młotom idzie świetnie. Po trzech kolejkach zespół zainkasował dziewięć oczek bez straty gola.

Z tego też powodu szefowie drużyny doszli do wniosku, że należy powiększyć liczbę krzesełek na stadionie Olimpijskim. Szereg dokumentów został złożony latem i teraz organy administracyjne Londynu podjęły decyzję w tej kwestii. Kilka słów na ten temat ujawnił Karren Brady, który w rozmowie z SportsMail zdradził interesujące szczegóły.

Od czasu regularnego powrotu kibiców widzieliśmy niesamowitą reakcję, ponieważ wszystkie domowe mecze West Ham w Premier League zostały wyprzedane. Dziękujemy wam za nieustające fantastyczne wsparcie, w tym bicie rekordów frekwencji w ramach regularnych tłumów na stadionie w Londynie – rozpoczął wiceprzewodniczący West Ham, Karren Brady.

Nasza prośba o dodatkowe krzesełka została pozytywnie rozpatrzona. Dostaliśmy wszystkie potrzebne zgody, aby rozbudować nasz obiekt. Zamiast 60 tyś. miejsc, niedługo zrobi się 62,500 tyś. – zaznaczył.

Posiadanie większej liczby fanów dopingujących drużynę sprawi, że będzie jeszcze lepiej dla nas wszystkich i naprawdę nie możemy się doczekać, aby powitać więcej naszych młodych kibiców z ich rodzinami – podkreślił.

Gdy zakończy się modernizacja stadionu West Ham, zostanie on największy w całym Londynie. Aktualnie Emirates może pomieścić prawie 61. tyś osób. Natomiast Tottenham Hotspur Stadium posiada w swojej ofercie 62, 303 tyś. miejsc dla fanów Kogutów.

Przeczytaj również: Wyciek ws. Złotej Piłki? “Wyniki zna jedna osoba na świecie”

Komentarze

Na temat “West Ham wkrótce z największym stadionem w Londynie