Waży się przyszłość Eriksena, Frank zabrał głos na temat Duńczyka

Christian Eriksen
fot. PressFocus Na zdjęciu: Christian Eriksen

Christian Eriksen ma kontrakt ważny z Brentford tylko do końca tego sezonu. Tymczasem ostatnio na temat przyszłości Duńczyka głos zabrał menedżer klubu z Premier League.

  • Wciąż niejasna jest przyszłość Christiana Eriksena
  • Reprezentant Danii ma umowę ważną z Brentford tylko do końca czerwca 2022 roku
  • Kilka zdań na temat zawodnika wypowiedział w rozmowie ze Sky Sports menedżer Pszczół

Eriksen analizuje różne scenariusze

Christian Eriksen zasilił szeregi Brentford w trakcie zimowego okna transferowego. W tej kampanii zawodnik wystąpił łącznie w siedmiu spotkaniach ligi angielskiej, notując w nich jedno trafienie i dwie asysty.

Chciałbym powiedzieć, że jestem pewien, że zostanie, ale decyzja zapadnie po zakończeniu sezonu. Zrobię co w mojej mocy, ale ostateczna decyzja należy do Christiana. Jeśli przeprowadzka do innego klubu ma dla niego sens, to zrobi to – powiedział Thomas Frank w rozmowie ze Sky Sports.

Mam nadzieję, że Christian dokona właściwego wyboru dla siebie i swojej rodziny. Naprawdę mam nadzieję, że ostatecznie zdecyduje się zostać w Brentford – dodał menedżer klubu z Premier League.

Eriksen znalazł się na czołówkach mediów latem minionego roku z powodu ataku serca w trakcie spotkaniu Eruo 2020, w którym Dania mierzyła się z Finlandią. Na oczach całego świata przeprowadzana była akcja reanimacyjna zawodnika, która ostatecznie zakończyła się sukcesem. Lekarzom udało się uratować życie Eriksena, który później został wyposażony w kardiowerter-defibrylator, z którym nie wolno grać w piłkę nożna w Serie A. Z tego powodu piłkarz musiał rozstać się z Interem Mediolan.

Czytaj więcej: Brentford – Tottenham: dobra seria gospodarzy podtrzymana

Komentarze