Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Warnock: Jestem dumny z zawodników

Cardiff City przegrał u siebie z Liverpool FC 0:2 w niedzielnym meczu Premier League. Neil Warnock, menedżer walijskiej drużyny, docenił walkę swoich podopiecznych w starciu z The Reds.

Czytaj dalej…

– Jako menedżer, nie mogę prosić o więcej niż to, co dali z siebie zawodnicy. Jestem z nich bardzo dumny – powiedział Warnock, cytowany przez BBC.

Jego podopieczni zajmują 18. miejsce w tabeli i tracą trzy punkty do bezpiecznej strefy. Rozegrali jednak o jedno spotkanie więcej od wyprzedzających ich rywali. Do końca sezonu Cardiff City zostały do rozegrania trzy kolejki.

– Całkiem możliwe, że do utrzymania będziemy potrzebowali dwóch zwycięstw i remisu. To będzie trudne. Cały czas nie potrafimy zapomnieć o porażce z Chelsea. Nigdy nie widziałem w szatni tak przybitych zawodników po spotkaniu jak wtedy – dodał.

– Nasi kibice są zdumiewający przez cały sezon, a to pomaga menedżerowi. Oni wiedzą, że robię wszystko co w mojej mocy. My staramy się podnieść więcej, niż jesteśmy w stanie udźwignąć – stwierdził. The Bluebirds zagrają teraz na wyjeździe z zdegradowanym już Fulham FC.

Komentarze