Trudny czas Manchesteru United. Rośnie presja

W sobotę Manchester United przegrał kolejny mecz w Premier League w tym sezonie. Daily Mail zwraca uwagę, że atmosfera wokół klubu robi się coraz bardziej gęsta, a kibice Czerwonych Diabłów mają już dość.

Erik ten Hag
Obserwuj nas w
IMAGO / Micah Crook Na zdjęciu: Erik ten Hag
  • Manchester United przegrał kolejny mecz ligowy
  • W sobotę lepszy od Czerwonych Diabłów był Crystal Palace
  • Kibice powoli mają dość słabej gry

Fatalna forma Manchesteru United

Manchester United przegrał cztery z siedmiu pierwszych meczów w Premier League w tym sezonie. W sobotę był zdecydowanym faworytem pojedynku z Crystal Palace, który pewnie ograł w środku tygodnia w Carabao Cup. Jednak starcie na Old Trafford zakończyło się porażką Czerwonych Diabłów 0:1.

To był słaby i pełen błędów występ, który najwyraźniej zirytował kibiców zgromadzonych na Old Trafford. Fani wygwizdali graczy schodzących z boiska po zakończeniu meczu.

Natomiast Daily Mail donosi o gęstej atmosferze wokół klubu. Kibice mają już dość, natomiast nie widać żadnej poprawy w grze Manchesteru United. Wydaje się, że drużyna często popełnia te same błędy, a presja związana ze słabymi wynikami jest coraz większa. Obrywa się też Ten Hagowi, który obecnie nie wygląda na osobę, która umiałaby sobie poradzić z tym problemem.

Dziennikarze zwracają też uwagę na sytuację związaną z kontuzjami, które nie oszczędzają zawodników United. Z pewnością ma ona znaczny wpływ na grę drużyny Ten Haga, choć nie jest ona wytłumaczeniem tak słabych wyników.

Zobacz również: Raphinha wróci do gry szybciej niż przewidywano

Komentarze