Adama Traore
Adama Traore fot. PressFocus

Traore podpisze nowy kontrakt?

Adama Traore w ostatnich miesiącach był mocno łączony z opuszczeniem Wolverhamptonu Wanderers. Hiszpański skrzydłowy pozostanie jednak w klubie z Molineux Stadium, a władze Wilków mają nadzieję na podpisanie z nim nowego kontraktu.

Czytaj dalej…

Obecna umowa 24-letniego zawodnika obowiązuje do czerwca 2023 roku, ale Wolvehampton chciałby się z nim związać na dłużej. Rozmowy w tej sprawie mają być prowadzone w nadchodzących tygodniach.

Wilki zatrzymują kluczowych piłkarzy

W ostatni weekend nowy kontrakt z Wolverhamptonem podpisał inny kluczowy zawodnik drużyny prowadzonej przez Nuno Santo – Raul Jimenez. Zawodnik złożył podpis pod czteroletnią umową. Wcześniej z klubem na dłużej (do 2025 roku) związał się kapitan Conor Coady.

Traore, który jest wychowankiem słynnej akademii piłkarskiej Barcelony La Masia, do Wolverhamptonu trafił latem 2018 roku za 20 milionów euro z Middelsbrough. Wcześniej reprezentował również barwy Middlesbrough.

W zespole Wilków rozegrał do tej pory 95 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając siedem bramek i dokładając do tego 15 asyst.

Komentarze