Trener Feyenoordu negocjuje odejście. Szykuje się do objęcia sterów angielskiego giganta

Arne Slot osiągnął w obecnym sezonie wielki sukces z Feyenoordem Rotterdam. Szkoleniowiec doprowadził zespół do pierwszego od sezonu 2016/17 tytułu mistrzowskiego. Fabrizio Romano przekazał, że trener jest w trakcie negocjacji nad rozwiązaniem umowy. Holender ma objąć stery Tottenhamu.

Arne Slot
Pressfocus Na zdjęciu: Arne Slot
  • Arne Slot jest obecnie głównym kandydatem do objęcia sterów Tottenhamu Hotspur
  • Holender sięgnął z Feyenoordem Rotterdam po mistrzostwo kraju, jednak jest już w trakcie negocjacji nad rozwiązaniem swojego kontraktu
  • Poza 44-latkiem Koguty wciąż obserwują kilku kandydatów, jednak Arne Slot pozostaje ich faworytem

Arne Slot szykowany do roli trenera Tottenhamu

Nie miał sobie równych w sezonie 2022/23 Feyenoord Rotterdam. Klub zostawił daleko w tyle PSV Eindhoven i Ajax Amsterdam i sięgnął po pierwsze od sezonu 2016/17 mistrzostwo Holandii. Ogromna w tym zasługa Arne Slota. Holender już w swoim drugim sezonie zaprowadził Feyenoord na szczyt. 

Osobą szkoleniowca bardzo cenią sobie działacze Tottenhamu Hotspur. Koguty chciałyby, żeby Arne Slot od przyszłego sezonu objął stery londyńskiego klubu. Fabrizio Romano przekazał, że w tym celu trener rozpoczął już negocjacje z klubem z Rotterdamu. Chciałby rozwiązać swój kontrakt. 

44-latek pozostaje faworytem do roli szkoleniowca Tottenhamu, jednak nie jest jedynym kandydatem. Zdaniem włoskiego dziennikarza na stole wciąż leży kilka innych opcji, a klub nie zdecydował jeszcze, czy powierzy stery Holendrowi.

Czytaj dalej: Tottenham zaoferował kontrakt trenerowi. Porozumienie coraz bliżej?

Komentarze