Tottenham zaoferował kontrakt trenerowi. Porozumienie coraz bliżej?

Tottenham wciąż nie podjął decyzji w sprawie tego, kto zostanie nowym szkoleniowcem drużyny. Długie negocjacje z Julianem Nagelsmannem zakończyły się niepowodzeniem. Teraz faworytem do prowadzenia Kogutów jest Arne Slot, któremu zaoferowano kontrakt.

Arne Slot
fot. PressFocus Na zdjęciu: Arne Slot
  • Tottenham wciąż pracuje nad pozyskaniem nowego szkoleniowca
  • Na faworyta w ostatnich dniach wyrósł Arne Slot, zdobywca mistrzostwa Holandii z Feyenoordem
  • Koguty zaoferowały Holendrowi kontrakt do 2026 roku

Mistrz kraju obejmie londyńczyków?

Po rozstaniu z Antonio Conte na ławce Tottenhamu zasiadają trenerzy tymczasowi. Cristian Stellini nie podołał wyzwaniu i po kompromitującej porażce z Newcastle United został zastąpiony Ryanem Masonem. Nie ulega natomiast wątpliwością, że Koguty pragną zakontraktować nazwisko z wyższej półki.

Tygodniami ciągnęły się negocjacje z Julianem Nagelsmannem, lecz ostatecznie obie strony nie były w stanie wypracować porozumienia. Aktualnie głównym kandydatem do objęcia londyńczyków jest Arne Slot. 44-latek ma za sobą fantastyczną kampanię z Feyenoordem Rotterdam, zwieńczoną zdobyciem mistrzostwa Holandii.

Holender jest uważany za bardzo utalentowanego szkoleniowca, który byłby odpowiednią osobę do przeprowadzenia prawdziwej rewolucji, która w angielskim klubie jest potrzebna. Nicolo Schira donosi, że Tottenham złożył pierwszą ofertę kontraktu do 2026 roku.

Feyenoord z pewnością nie będzie chciał rozstawać się z architektem sukcesu. Jeszcze niedawno media donosiły, że być może podpisze on nową umowę i zostanie w Rotterdamie na dłużej.

Zobacz również: Liverpool dołącza do Arsenalu i Tottenhamu. Trwa walka o reprezentanta Anglii

Komentarze