Ten Hag: jestem zadowolony, wszystko zmierza w dobrym kierunku

Erik ten Hag
Pressfocus Na zdjęciu: Erik ten Hag

Źle wszedł w nowy sezon Manchester United. Czerwone Diabły na własnym stadionie uległy 1:2 Brighton, a wyjątkowo słabo wyglądała współpraca piłkarzy w środku pola. O kolejne transfery przed zakończeniem okienka zabiega Erik ten Hag, który nie jest zadowolony z jakości swojej kadry.

  • Manchester United nie zrezliaował wielu celów na to okno transferowe
  • Sztab szkoleniowy liczy, że zarząd postara się jeszcze o sprowadzenie niezbędnych zawodników
  • W powodzenia działań włodarzy Czerwonych Diabłów wierzy Erik ten Hag

Holender spokojny o przyszłość klubu

Jak na razie niewiele wyszło z ambitnych planów transferowych Manchesteru United. Nie udało się pozyskać Frenkiego de Jonga, z drużyny chce odejść Cristiano Ronaldo, a jakość formacji pomocy pozostawia wiele do życzenia. Nic dziwnego, że z działań na rynku transferowym klubu nie jest zadowolony Erik ten Hag

Holender udzielił ostatnio wywiadu, w którym zabrał głos w sprawie transferów Manchesteru United. Zapytany został m.in. o to, czy drużyna będzie miała silniejszą kadrę 1 września po zamknięciu okienka transferowego.

– Musi tak być. Jestem przekonany, że tak będzie – odparł szkoleniowiec.

– Jestem szczęśliwy. Myślę, że współpracujemy bardzo dobrze, nie mogę jednak podać żadnych nazwisk. Nie mogę również wypowiadać się na temat piłkarzy, którzy mają wciąż ważne kontrakty w innych zespołach – stwierdził. 

Na pytanie, czy wypracował z klubem porozumienie w kwestii niezbędnych transferów, odpowiedział jedynie “Tak”. Manchester United jest bliski pozyskania Adriena Rabiota, który miałby wzmocnić drugą linię zespołu. Nie udało im się jednak osiągnąć wciąż porozumienia z samym zawodnikiem.

Czytaj też: Będzie oferta za lidera Lazio. Chętny klub spoza Serie A

Komentarze