Suarez odrzucił porównania z Nunezem. “Darwin napisze własną historię w Liverpoolu”

Luis Suarez
fot. PressFocus Na zdjęciu: Luis Suarez

Darwin Nunez zmienił ostatnio barwy klubowe. Urugwajczyk zdecydował się na rozstanie z Benfiką Lizboną i dołączył do Liverpoolu. Zawodnik został porównany do Luisa Suareza. Opinią na ten temat podzielił się doświadczony zawodnik.

  • Darwin Nunez został nowym napastnikiem Liverpoolu
  • Na temat nowego nabytku The Reds wypowiedział się Luis Suarez
  • El Pistolero w rozmowie cytowany przez The Mirror docenił talent 22-latka

Darwin Nunez obrał szlak Luisa Suareza

Darwin Nunez trafił do Liverpoolu za 75 milionów euro. Jednocześnie z zawodnikiem są wiązane duże nadzieje w klubie z Anfield Roead. Fani The Reds mają natomiast nadzieje, że 22-latek w Liverpoolu będzie tak skuteczny, jak w przeszłości Luis Suarez. El Pistolero pozwolił sobie na kilka zdań na temat nowego nabytku wicemistrzów Premier League.

– Napisze własną historię w Liverpoolu. Jest Urugwajczykiem, jest napastnikiem, ale na tym kończą się porównania – jest wyjątkowym zawodnikiem i nie należy go z nikim porównywać – mówił Suarez cytowany przez The Mirror.

Zobacz także:

– Dołączy do wspaniałego klubu z jednym z najlepszych menedżerów na świecie, zawodnikami, od których będzie się uczyć i oczywiście wyjątkowymi kibicami – kontynuował doświadczony piłkarz.

– Mogę udzielać mu porad na temat Anglii i stylu gry, ale nie sądzę, że będzie tego potrzebował – pozwoli przemówić swojemu talentowi – zakończył Suarez.

Darwin Nunez związał się z ekipą z Anfield Road kontraktem do końca czerwca 2028 roku. Zawodnik będzie grał w Liverpoolu z numerem 27. na koszulce.

Czytaj więcej: Liverpool zainteresowany skrzydłowym Realu Madryt

Komentarze