Solskjaer: Wybór składu na mecz był trudny

Ole Gunnar Solskjaer
Obserwuj nas w
fot. SPORT PICTURES Na zdjęciu: Ole Gunnar Solskjaer

Ole Gunnar Solskjaer dokonał dziewięciu zmian w składzie Man Utd, który mierzył się w sobotę w Pucharze Anglii z Reading FC. Ostatecznie ekipa z Old Trafford wygrała swój mecz 2:0, ale opiekun Czerwonych Diabłów nie ukrywał, że jego drużyna nie zaprezentowała się najlepiej, na co wpływ miał fakt, że wymienieni zawodnicy rzadko mieli okazję grać ze sobą.

Czytaj dalej…

– Wybór składu na mecz jak zwykle był trudny. Ciężko mi było. Tym bardziej że zespół zagrał w wybranym przeze mnie zestawieniu prawdopodobnie po raz pierwszy w życiu, co musiało odbijać się na grze – mówił Solskjaer cytowany przez FourFourTwo.

– Czytanie gry przez moich piłkarzy było praktycznie niezauważalne, widoczne był też brak zgrania poszczególnych piłkarzy, co w sumie musiało mieć miejsce, bo taki skład personalny praktycznie nie miał okazji, aby grać ze sobą wcześniej – zaznaczył Norweg.

Dodajmy, że Man Utd pod wodzą Solskjaera ma już na swoim koncie pięć wygranych starć z rzędu. Tymczasem za tydzień w niedzielę na słynnym Wembley ekipa z Old Trafford zmierzy się z Tottenhamem Hotspur w spotkaniu w ramach Premier League.

Komentarze