Ole Gunnar Solskjaer
Ole Gunnar Solskjaer fot. SPORT PICTURES

Solskjaer: Mogliśmy rozstrzygnąć mecz już w pierwszych 10 minutach

Manchester United pewnie wygrał z Partizanem Belgrad 3:0 i zapewnił sobie awans do 1/16 finału Ligi Europy. Ole Gunnar Solskjaer, menedżer Czerwonych Diabłów, powiedział, że zwycięstwo jego podopiecznych mogło być wyższe.

Czytaj dalej…

– Potrzebowaliśmy zwycięstwa, ale także gry na odpowiednim poziomie, z chłopakami chcącymi atakować i strzelić więcej niż jednego gola – powiedział Solskjaer w rozmowie z BT Sport.

– Mogliśmy zdobyć więcej bramek, ale przyjemnie oglądało się naszą grę. Ważne było zdobycie trzech punktów – dodał Norweg.

– W meczu z takimi rywalami u siebie oczekujesz zwycięstwa. To nie oznacza, że nie mamy szacunku do Partizana. Choć u nich grało nam się trudno, to na własnym stadionie spodziewasz się z takim zespołem wygranej. Mogliśmy rozstrzygnąć mecz już w pierwszych 10 minutach, ale prowadzenie 2:0 do przerwy sprawiło, że nabraliśmy pewności siebie – stwierdził.

Drużyna z Old Trafford jest liderem grupy ze zdobytymi 10 punktami. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe z FK Astana.

Komentarze