Maurizio Sarri
Maurizio Sarri fot. Grzegorz Wajda

Sarri: Zmierzamy w dobrym kierunku

Chelsea przegrała na wyjeździe z Liverpool FC 0:2 w niedzielnym meczu Premier League. Maurizio Sarri, menedżer The Blues, mimo porażki, był zadowolony z gry swoich podopiecznych.

Czytaj dalej…

– Uważam, że zagraliśmy bardzo dobrze w pierwszej połowie. Bardzo dobrze broniliśmy i zachowaliśmy czyste konto – powiedział Sarri w rozmowie z BBC.

– Jestem zadowolony z naszej gry. W mojej opini rozegraliśmy dobry mecz przeciwko bardzo silnemu rywalowi – ocenił włoski szkoleniowiec.

– Uważam, że teraz zmierzamy w dobrym kierunku, robimy postępy. Trzy miesiące temu nie byliśmy w stanie się utrzymać w tego rodzaju meczu. Tutaj zagraliśmy jednak dobrze. Po utracie drugiego gola nie mieliśmy szczęścia, a zareagowaliśmy bardzo dobrze i mieliśmy trzy okazje na bramkę w przeciągu trzech minut – stwierdził.

Jego podopieczni zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli. Wyprzedzić może The Blues Manchester United i Arsenal. Czerwone Diabły rozegrały bowiem jedno spotkanie mniej, natomiast “Kanonierzy” mają dwa mecze rozegrane mniej od ekipy ze Stamford Bridge. W następnej kolejce zmierzą się u siebie z Burnley FC.

Komentarze