Rashford chce rozpocząć nową erę w United

Marcus Rashford
PressFocus Na zdjęciu: Marcus Rashford

Marcus Rashord odrzucił możliwość transferu do Tottenhamu Hotspur. Napastnik Manchesteru United chce rozpocząć nową erę w klubie pod wodzą Erika ten Haga.

  • Marcus Rashford chce zostać w Manchesterze United
  • Anglik odrzucił możliwość transferu do Tottenhamu
  • Napastnik zamierza powalczyć o miejsce w składzie pod wodzą ten Haga

Anglik chce udowodnić swoje umiejętności pod wodzą nowego menedżera

24-latek przetrwał burzliwy sezon na Old Trafford strzelając zaledwie cztery gole i tylko dwukrotnie asystując w Premier League w ciągu całego sezonu, ale Koguty chciały pozyskać napastnika wierząc, ze odzyska dawną formę.

Mając rok do końca kontraktu z Rashfordem, Czerwone Diabły mogły być kuszone, aby sprzedać teraz swojego gracza, zamiast ryzykować jego utratę za dwanaście miesięcy jako wolnego zawodnika – los, który klub ostatecznie musiał zaakceptować tego lata z Paulem Pogbą i Jessem Lingardem.

Jednak Rashford miał poinformować Manchester United, że wolałby walczyć o swoje miejsce w składzie pod wodzą Erika ten Haga niż dołączyć do Tottenhamu, informują media.

Nowy menedżer przejął rządy w klubie z Old Trafford po beznadziejnym sezonie, w którym Czerwone Diabły zajęły szóste miejsce w Premier League i ustanowiły niechlubny rekord klubowy tracąc 57 goli w ciągu całej kampanii. Rashford był również wielokrotnie uznawany za gracza nie spełniającego pokładanych w nim oczekiwań, odnotowując najniższą liczbę występów w klubie (25) od sezonu 2015-16, gdy dołączył do United. Warto dodać, że tylko trzynaście z nich rozpoczął od pierwszej minuty.

Gracze Manchesteru United rozpoczną przygotowania do nowego sezonu pod koniec czerwca. Marcus Rashford jest zdeterminowany, aby powalczyć o względy nowego menedżera. Anglik ponownie chce wywalczyć miejsce w pierwszym składzie Czerwonych Diabłów i stanowić o sile drużyny.

Zobacz również: Pomocnik PSV Eindhoven łączony z Man Utd

Komentarze