Rangnick spokojny o przyszłość Man Utd. “Szkielet zespołu już istnieje”

Ralf Rangnick
fot. PressFocus Na zdjęciu: Ralf Rangnick

Manchester United czeka w najbliższym czasie sporo zmian. Niewykluczone, że klub z Old Trafford spotka rewolucja kadrowa. Tymczasem Ralf Rangnick przyznał w rozmowie cytowanej przez BBC, że Czerwone Diabły potrzebują kilku sesji transferowych, aby wrócić na najwyższy poziom.

  • Manchester United kończy zmagania w Premier League
  • Ekipa z Old Trafford w najbliższych kilku okienkach transferowych ma budować swoją siłę
  • Ralf Rangnick podzielił się opinią na temat kadry Czerwonych Diabłów

Man Utd czeka modyfikacja składu

Manchester United od 1 lipca będzie prowadzony przez Erika ten Haga. Tajemnicą Poliszynela jest, że Holender już pracuje nad przebudową zespołu. Tymczasem głos na temat możliwych wzmocnień Czerwonych Diabłów wyraził kończący swoją przygodę z klubem z Old Trafford trener.

– Nadal wierzę, że mamy szkielet zespołu stworzony z piłkarzy, którzy są wystarczająco dobrzy, aby mogli bronić barw takiego klubu jak Man Utd. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie ci zawodnicy nadal będą grać dla tego klubu – powiedział Rangnick cytowany przez BBC.

– Jeśli pozyskamy odpowiednich piłkarzy, możemy przywrócić drużynę na najwyższy poziom. Jestem tego pewny – kontynuował Niemiec.

– Prawdopodobnie nie jest to możliwe w jednym oknie transferowym, ale w ciągu następnych dwóch lub trzech, tak – zakończył Rangnick.

Man Utd ostatnie spotkanie w kampanii 2021/2022 rozegra w niedzielę o 17:00. Czerwone Diabły w starciu, które odbędzie się na Selhurst Park, zmierzą się z Crystal Palace.

Czytaj więcej: Dwa kluby z Manchesteru stoczą walkę o pomocnika Leeds

Komentarze