Puel zwolniony z Leicester City!

Piłka Premier League
Piłka Premier League fot. Nike

Leicester City przegrał u siebie z Crystal Palace FC 1:4 w sobotnim meczu Premier League. W niedzielę klub z King Power Stadium postanowił zwolnić menedżera Claude’a Puela.

Czytaj dalej…

– Uważam, że w pierwszej połowie zagraliśmy dobrze. Mieliśmy niezłe okazje i dobrze się prezentowaliśmy, a potem straciliśmy gola po pierwszym strzale rywali – powiedział po spotkaniu Puel w rozmowie z BT Sport.

– Trudno nam było znaleźć rozwiązanie na grę przeciwników. Oni bowiem mocno zablokowali nam możliwości, choć staraliśmy się wykonać wiele dobrych zagrań – dodał francuski szkoleniowiec.

W niedzielę Francuz został pożegnany przez Lisy. “Klub chciałby podziękować Claude’owi za jego pracę i prowadzenie drużyny przez 16 miesięcy i życzy mu wszystkiego najlepszego w przyszłości. Z klubu odchodzi także Jacky Bonnevay, jego asystent” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Na razie zespół prowadzili będą trenerzy Mike Stowell i Adam Sadler. Klub naotmiast rozpoczął działania w sprawie zatrudnienia nowego menedżera. Drużyna z King Power Stadium zajmuje 12. miejsce w ligowej tabeli. W następnej kolejce zmierzy się u siebie z Brighton & Hove Albion.

Komentarze