Puel: Schmeichel jest szczęśliwy w Leicester

Kasper Schmeichel
Kasper Schmeichel fot. Maksim Blinov / Sputnik/ Hepta / Sport Pictur

Brytyjskie media ostatnio informowały, że Kasper Schmeichel będzie chciał po zakończeniu tego sezonu odejść do silniejszego klubu. Menedżer Claude Puel powiedział, że bramkarz jest szczęśliwy w Leicester City.

Czytaj dalej…

32-latek gra na King Power Stadium od ośmiu lat. W tym czasie zanotował ponad 300 występów i był kluczowym zawodnikiem, kiedy awansowali do Premier League w 2014 roku oraz gdy sięgnęli po tytuł mistrzowski w 2016. Ostatnio jednak spekulacje podsycił Peter Schmeichel, jego ojciec, że Kasper będzie chciał odejść do silniejszej drużyny.

– Odbyłem rozmowę z Kasperem. Nie tylko na ten temat, ale na wiele różnych rzeczy. Jest szczęśliwy z gry w Leicester, a kilka miesięcy temu przedłużył swój kontrakt. Wie, jaki tutaj jest projekt i my staramy się go realizować. Jest tutaj szczęśliwy i to jest najważniejsze – powiedział Puel, cytowany przez Sky Sports.

– Nie komentuję tego, co mówią ludzie spoza klubu. Ja się tym nie zajmuję. Nie znam Petera Schmeichela i nie chcę tego komentować – podkreślił.

Lisy zajmują 12. miejsce w ligowej tabeli. W najbliższej kolejce zmierzą się przed własną publicznością z Crystal Palace FC.

Komentarze