Przerwana seria Tottenhamu Hotspur, grał Fabiański

Łukasz Fabiański
PressFocus Na zdjęciu: Łukasz Fabiański

West Ham United wygrał w Premier League na swoim stadionie z Tottenhamem Hotspur 1:0 (0:0). Koguty nie zanotowały zatem trzeciej kolejnej wiktorii. Łukasz Fabiański rozegrał całe spotkanie w ekipie Młotów.

West Ham United do przerwy remisował z Tottenhamem Hotspur 0:0. Młoty mogły strzelić gola w 35. minucie, ale Tomas Soucek nie przymierzył zbyt dokładnie oddając strzał główką.

Pod koniec tej części gry bardzo dobrze w bramce gospodarzy spisał się Fabiański. Polski golkiper obronił bowiem niebezpieczny strzał Harry’ego Kane’a.

W 72. minucie Młoty wyszły na prowadzenie. Z rzutu rożnego celnie zagrał Aaron Cresswell, a Hugo Llorisa sprytnym uderzeniem nogą pokonał Michail Antonio.

Jak się ostatecznie okazało, było to trafienie na wagę kompletu oczek dla gospodarzy.