Incydent w trakcie hitu Premier League; Liverpool bada sprawę

Pep Guardiola
PressFocus Na zdjęciu: Pep Guardiola

W trakcie fantastycznego spotkania pomiędzy Liverpoolem a Manchesterem City (2:2) doszło do incydentu. Jeden z fanów gospodarzy opluł członka sztabu Obywateli. Mistrzowie Anglii zgłosili już tę sprawę, a Liverpool ją bada.

  • W niedzielę Liverpool zremisował u siebie z Manchesterem City (2:2) po bardzo dobrym meczu
  • Lekkim cieniem na tym spotkaniu kładzie się incydent z końcówki, gdy jeden z fanów gospodarzy opluł członka sztabu Obywateli
  • Manchester City błyskawicznie głosił skargę, a Liverpool ją bada

Fan Liverpoolu opluł członka sztabu Manchesteru City. Obywatele oczekują konsekwencji

Niedzielne spotkanie pomiędzy Liverpoolem a Manchesterem City (2:2) może być uznane za wizytówkę Premier League. Wysokie tempo i piękne gole – z tego powinien być zapamiętany ten mecz.

Niestety, w jego końcówce przydarzył się incydent, który położył się na tym starciu lekkim cieniem. Pracownicy Manchesteru City zgłosili Liverpoolowi, że jeden z kibiców na Anfield opluł członka sztabu technicznego przyjezdnych. Według Obywateli, całe zdarzenie powinno być zarejestrowane na kamerach, a zidentyfikowanie sprawcy ma nie nastręczyć wielkich problemów.

Nie widziałem tego, ale jestem prawie pewien, że Liverpool podejmie odpowiednie kroki przeciwko temu gościowi. Liverpool jest większy od tej osoby. Liverpool w trakcie swojej historii pomógł uczynić ten sport lepszym. Zawsze znajdą się ludzie, którzy spróbują zrobić coś w tym stylu – powiedział po spotkaniu Pep Guardiola.

Kamera CCTV obejmuje widok ławek rezerwowych i personelu, toteż poszukiwania winnego nie powinny zająć wiele czasu. The Reds obiecują zbadać tę sprawę.

Przeczytaj również: Świetne widowisko na Anfield.

Komentarze