Pomocnik Arsenalu wyróżniony przez legendę. “W przyszłości może powalczyć o Złotą Piłkę”

Martin Odegaard
Pressfocus Na zdjęciu: Martin Odegaard

Martin Odegaard jest obecnie jednym z najważniejszych żołnierzy Mikela Artety, a nie tak dawno otrzymał nagrodę dla zawodnika miesiąca w Premier League. Zdaniem legendy Arsenalu – Laurena, Norweg ma potencjał, by w przyszłości powalczyć o Złotą Piłkę.

  • Martin Odegaard rozgrywa świetny sezon w barwach Arsenalu
  • Pomocnik został ostatnio wybrany zawodnikiem miesiąca w Premier League
  • Zdaniem legendy Arsenalu – Laurena, w przyszłości stać go na walkę o Złotą Piłkę

Odegaard liderem drugiej linii Arsenalu

Arsenal w sezonie 2022/23 kompletuje kolejne zwycięstwa i pewnie przewodzi tabeli Premier League. Duża w tym zasługa Martina Odegaarda, który wcielił się w rolę lidera drugiej linii Kanonierów. Norweg strzela bramki, asystuje i stawia wręcz stempel na każdej akcji bramkowej Kanonierów. Pomocnik niedawno otrzymał nawet nagrodę dla zawodnika miesiąca w Premier League.

Rozwój 24-latka z przyjemnością śledzi legenda Arsenalu – Lauren. Zdaniem byłego kameruńskiego piłkarza zawodnik może w przyszłości powalczyć nawet o Złotą Piłkę.

– Odegaard nie był tanim zawodnikiem, ale gra świetnie i jeszcze wiele może pokazać. Jeśli dalej będzie się rozwijał w takim tempie, może być piłkarzem wartym 100, a może nawet 200 milionów funtów. Widzę go w przyszłości rywalizującego o indywidualne trofea, jak na przykład Złota Piłka – stwierdził.

– Występy drużyny pomagają mu w rozwoju. W przyszłości, jeśli Arsenal wygra Premier League, a potem dobrze zaprezentuje się w Lidze Mistrzów, wierzę, że Odegaard będzie wymieniany w gronie najlepszych zawodników na świecie – dodał Lauren w rozmowie z FairBettingSites.

Martin Odegaard w sezonie 2022/23 wystąpił w 24 meczach. Jego dorobek to osiem goli i pięć asyst. 

Czytaj też: Arteta przed meczem z Man City. “To spotkanie wiele wyjaśni”

Komentarze