Newcastle pragnie zatrzymać ważnych graczy. Rozmowy postępują

Postępują rozmowy pomiędzy Joelintonem a Newcastle United w sprawie przedłużenia kontraktu. Sroki chcą podpisać nową umowę również ze Svenem Botmanem - czytamy na inews.co.uk.

Joelinton
Obserwuj nas w
IMAGO / Richard Sellers Na zdjęciu: Joelinton
  • Newcastle United grając na kilku frontach musi mieć szeroką kadrę
  • Sroki planują związać się na dłużej z Joelintonem oraz Svenem Botmanem
  • Negocjacje z brazylijskim pomocnikiem trwają już od kilku tygodni

Jasny plan włodarzy Srok, nowe umowy w drodze

Według “inews.co.uk” rozmowy pomiędzy Newcastle United i Joelintonem w sprawie nowego kontraktu postępują bardzo dobrze i wkrótce może dojść do złożenia podpisów pod stosownymi dokumentami. Obecna umowa brazylijskiego pomocnika wygasa końca czerwca 2025 roku.

Co więcej, włodarze Srok planują już negocjacje z kolejnymi, ważnymi zawodnikami. The Magpies chcieliby przedłużyć kontrakt również ze Svenem Botmanen, którego coraz częściej wymienia się w kontekście przeprowadzki do francuskiego Paris Saint-Germain. Anglicy reagują więc na taką sytuację.

Newcastle United z uwagi na grę kilku frontach, w tym w Lidze Mistrzów, musi mieć szeroką kadrę. Sroki oprócz pozyskiwania nowych piłkarzy wychodzą z założenia, że najlepsi zawodnicy muszą zostać na St James’ Park. Stąd rozmowy z Bruno Guimaraesem, Svenem Botmanem czy Joelintonem.

Komentarze