Jose Mournho
Jose Mournho fot. Grzegorz Wajda

Mourinho: Obecny skład jest bardzo dobry

Jose Mourinho wbrew wcześniejszym doniesieniom niektórych brytyjskich mediów nie zamierza w najbliższym czasie sprowadzać do Tottenhamu Hotspur nowych piłkarzy.

Czytaj dalej…

Popularne Koguty w trwających rozgrywkach radzą sobie przeciętnie. Po dwunastu ligowych kolejkach mają na koncie tylko trzy zwycięstwa, a także pięć remisów oraz cztery porażki. Stołeczny zespół z dorobkiem czternastu punktów zajmuje czternaste miejsce w tabeli angielskiej Premier League.

– Nie potrzebuję nowych piłkarzy, cieszę się z tych, których mam. Potrzebuję tylko czasu, aby lepiej ich zrozumieć i aby wiedzieć o nich wszystko – wyznał Mourinho w rozmowie udzielonej stacji Sky Sports.

– Piłkarza można poznać tylko wtedy, gdy się z nim współpracuje. Wiele razy grałem przeciwko nim, ale poznam ich właściwie dopiero wtedy, kiedy zaczniemy razem pracować. Obecny skład jest jednak bardzo dobry – podkreślił Portugalczyk.

– Jeśli zdobędziemy trofea, to nie dzięki mnie, ale w wyniku pracy, którą wykonujemy w klubie. To jest pewna wizja. Staramy się zatrzymać najlepszych zawodników i nie pozwalając na ich odejście, działamy w zgodzie z częścią wizji – dodał Mourinho.

Komentarze