Milner: Bycie liderem to powód do dumy

James Milner
Obserwuj nas w
fot. Rafał Rusek Na zdjęciu: James Milner

Liverpool FC w miniony poniedziałek tylko zremisował z West Hamem United 1:1 w meczu w ramach angielskiej ekstraklasy, co poskutkowało tym, że The Reds mają już tylko trzy punkty przewagi nad drugiem w klasyfikacji Man City. W tej kwestii głos zabrał James Milner, przekonując, że nie czuje żadnego niepokoju w związku z tym, zaznaczając też, że Liverpool wciąż jest na szczycie tabeli.

Czytaj dalej…

– Czy jestem zaniepokojony z bycia liderem w lutym? Oczywiście, że nie. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy – mówił piłkarz cytowany przez FourFourTwo.

– Jesteśmy aktualnie na pierwszym miejscu w tabeli ligi angielskiej, ale wiemy, że czeka nas jeszcze wiele trudnych spotkań – dodał Milner.

– Gdyby ktoś nam powiedział, że na tym sezonie będziemy liderem Premier League, mając trzy “oczka” przewagi nad drugą drużyną, bralibyśmy to w ciemno – dodał zawodnik.

– Na początku sezonu ludzie mówili, że Man City to najlepsza drużyna jaka kiedykolwiek grała w Premier League, a mimo wszystko ta ekipa jest za nami, co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi – uzupełnił Anglik.

– Będąc na szczycie pozostaje nam się tylko z tego cieszyć. Ponadto staramy się skupiać tylko na swoich spotkaniach, nie myśląc o innych drużynach – skwitował Milner.

Komentarze