Maurizio Sarri wróci do Premier League?

Maurizio Sarri
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Maurizio Sarri

Antonio Conte i Tottenham Hotspur nie mają wspólnej wizji, dlatego obie strony mogą rozstać się po zakończeniu sezonu, kiedy to wygaśnie umowa Włocha. 53-latka na tym stanowisku może zastąpić jego rodak – Maurizio Sarri.

  • Antonio Conte zbliża się do odejścia z Tottenhamu
  • Następcą 53-latka może zostać Maurizio Sarri
  • Trener Lazio Rzym wróciłby zatem do Anglii

Maurizio Sarri znowu podejmie pracę w Londynie?

Według najnowszych informacji włoskiej gazety “Il Messaggero”, Maurizio Sarri jest jednym z kandydatów do objęcia sterów w Tottenhamie Hotspur. Posada Antonio Conte wisi na włosku i wiele wskazuje na to, że Włoch odejdzie z drużyny “Kogutów” po zakończeniu aktualnej kampanii. Wtedy wygaśnie kontrakt pomiędzy stronami.

Niewykluczone, że na Wyspach Brytyjskich ponownie zagości wyżej wspomniany Maurizio Sarri, którego u siebie widziałby nie tylko Tottenham Hotspur, ale także dwa inne angielskie kluby – West Ham United oraz Everton – które obecnie są pogrążone w sporym kryzysie.

Szkoleniowiec Lazio Rzym cały czas jest ceniony przez włodarzy europejskich zespołów, a zainteresowanie jego usługami nie maleje. Przypomnijmy, że 64-latek miał już okazję pracować w Londynie, kiedy to w latach 2018-2019 był menedżerem Chelsea. W swoim trenerskim CV ma jeszcze Napoli oraz Juventus.

“Biancocelesti” pod wodzą Maurizio Sarriego plasują się na szóstym miejscu w tabeli Serie A.

  • Oglądaj treści wideo na naszym kanale:

Komentarze