Mauricio Pochettino skomentował formę piłkarza Chelsea. “Musi lepiej rozumieć grę”

Mychajło Mudryk trafił do Chelsea w zimowym okienku transferowym za 70 milionów euro. Reprezentant Ukrainy na ten moment nie przekonał, że jest wart tak ogromnych pieniądze. O dyspozycji 22-letniego skrzydłowego wypowiedział się ostatnio Mauricio Pochettino, którego słowa cytuje "Sky Sports".

Mychajło Mudryk
IMAGO / PRiME Media Images Na zdjęciu: Mychajło Mudryk
  • Mychajło Mudryk trafił do Chelsea zimą za 70 milionów euro
  • Ukrainiec jeszcze nie przekonał, że jest wart tak ogromnych pieniędzy
  • O jego dyspozycji wypowiedział się ostatnio Mauricio Pochettino

Mauricio Pochettino zabrał głos w sprawie Mychajło Mudryka

Chelsea bardzo słabo weszła w nowy sezon. Zespół z Londynu zajmuje dopiero 14. lokatę w rozgrywkach Premier League, mając na koncie zaledwie pięć zgromadzonych punktów po pięciu kolejkach. Praktycznie każdy zawodnik “The Blues” prezentuje formę poniżej oczekiwań, ale w szczególności w mediach atakowany jest jeden z piłkarzy.

Mowa o Mychajło Mudryku. O reprezentancie Ukrainy wypowiedział się ostatnio sam Mauricio Pochettino, którego wypowiedź cytuje portal “Sky Sports”.

Mudryk poprawia się, ale wciąż musi się uczyć, potrzebuje do tego czasu. Musi lepiej rozumieć grę i postarać się, aby mieć lepszy kontakt z zespołem. Zamierzamy dać mu czas i środki, aby się rozwinął – powiedział trener Chelsea.

Wychowanek Szachtara Donieck trafił do “The Blues” w zimowym okienku transferowym. Wówczas londyńczycy zapłacili za jego transfer aż 70 milionów euro. Mudryk do tej pory rozegrał w koszulce Chelsea 21 spotkań. Nie udało mu się jeszcze strzelić gola, ale ma na koncie dwie asysty.

Sprawdź także: Dobre wieści dla Man United. Dwóch piłkarzy wróciło do treningów

Komentarze