MU zamknął ośrodek treningowy. Wtorkowy mecz zagrożony

Ronaldo, Fred, Rashford i Telles
PressFocus Na zdjęciu: Ronaldo, Fred, Rashford i Telles

Manchester United poinformował o zamknięciu swojego ośrodka treningowego w Carrington. W zespole pojawiły się przypadki koronawirusa, co oznacza, że wtorkowy pojedynek Czerwonych Diabłów z Brentfordem stoi pod znakiem zapytania.

  • Manchester United zamknął swój ośrodek treningowy
  • W drużynie pojawiły się przypadki koronawirusa
  • Zespół rozmawia z Premier League na temat ewentualnego przełożenia wtorkowego spotkania przeciwko Brentfordowi

Manchester United zamknął ośrodek treningowy

Manchester United poinformował o zamknięciu swojego ośrodka treningowego w Carrington. Powodem zamknięcia placówki na najbliższą dobę są przypadki koronawirusa, jakie odnotowano pośród zawodników oraz sztabu pierwszego zespołu.

Właściciele klubu podjęli natychmiastowe kroki w celu uchronienia się przed rozprzestrzenieniem się wirusa. Osoby, które uzyskały pozytywne wyniku testów na obecność Covid-19 zostały poddane kwarantannie.

We wtorek Czerwone Diabły mają zmierzyć się na wyjeździe z Brentfordem. Klub poinformował jednak o rozmowach z władzami Premier League na temat przełożenia spotkania. Oficjalne postanowienia nie są jeszcze znane, ale ostatnio w podobnej sytuacji liga zgodziła się na przełożenie meczu Tottenhamu z Brighton & Hove Albion. Można zatem spodziewać się, że tym razem będzie podobnie.

“Klub prowadzi rozmowy z Premier League na temat bezpieczeństwa rozegrania wtorkowego meczu z Brentfordem, biorąc pod uwagę pozytywne wyniki testów, a także problemy w przygotowaniu do meczu. Podróż drużyny i sztabu do Londynu zależy od wyników tych rozmów” – możemy przeczytać na oficjalnej stronie.

Manchester United zajmuje obecnie piątą lokatę w angielskiej ekstraklasie. Do liderującego stawce rywala zza miedzy traci aż jedenaście punktów.

Brentford
Manchester United
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 14. grudnia 2021 03:52.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zobacz również: Tak zwane angielskie sędziowanie.

Komentarze