Harry Maguire
Harry Maguire fot. Vitaliy Timkiv / Sputnik/ Hepta / Sport Pictu

Man Utd wytrwały w oczekiwaniu na Maguire’a

ESPN donosi, że Manchester United jest cały czas poważnie zainteresowany pozyskaniem Harry’ego Maguire’a z Leicester City. Mimo że aktualny klub reprezentanta Anglii oczekuje za swojego zawodnika 80 milionów funtów

Czytaj dalej…

Nie jest tajemnicą, że władze klubu z Old Trafford mają plan, aby przebudować nieco skład drużyny. Ole Gunnar Solskjaer przed swoim pierwszym pełnym sezonem w roli opiekuna Czerwonych Diabłów ma według wielu źródeł liczyć na pełne wsparcie ze strony klubowych decydentów.

Jedną z tych formacji potrzebującej najwięcej świeżej krwi jest defensywa Man Utd. W związku z tym na celowniku ekipy z Old Trafford znalazł się Maguire, który miałby stać się panaceum na kłopoty angielskiej drużyny w obronie.

Warto jednak zaznaczyć, że Leicester nie kwapi się do tego, aby sprzedać swojego zawodnika. Tym bardziej że Maguire niedawno parafował nowy kontrakt z ekipą z King Power Stadium, obowiązujący do 2023 roku. Tym samym raczej mało prawdopodobne jest, aby władze Lisów sprzedały swojego piłkarza za mniej niż 80 mln funtów.

Komentarze