Man Utd pracuje nad nowymi umowami pięciu zawodników

Marcus Rashford
PressFocus Na zdjęciu: Marcus Rashford

Manchester United chce przedłużyć kontrakty z pięcioma zawodnikami, których umowy kończą się w czerwcu przyszłego roku, aby uniknąć sytuacji, w której dany zawodnik mógłby opuścić klub jako wolny zawodnik. Czerwone Diabły chcą zamknąć temat jeszcze przed styczniowym oknem transferowym.

  • Manchester United planuje przedłużyć kontrakt z pięcioma zawodnikami
  • Wszystkie umowy wygasają latem przyszłego roku
  • Według mediów, gracze również są chętni na dalszą współpracę

Po transferach nadszedł czas przedłużania kontraktów

David de Gea, Diogo Dalot, Luke Shaw, Fred i Marcus Rashford są bliscy końca umów z Manchesterem United, ale Czerwone Diabły planują skorzystać z opcji przedłużenia kontraktu o kolejny rok z każdym zawodnikiem.

United nie ma obecnie zamiaru pozwolić żadnemu z tej piątki na odejście z klubu za darmo następnego lata. Wszyscy są cenieni w zespole z Old Trafford, dlatego strata któregoś z nich w takiej formie byłaby dla Czerwonych Diabłów sporym ciosem.

Klub nie rozpoczął jeszcze rozmów z przedstawicielami któregokolwiek z zawodników na temat nowego kontraktu, koncentrując się do tej pory na dokonaniu transferów, aby wzmocnić drużyną nowemu menedżerowi Erikowi ten Hagowi. Negocjacje mają jednak wkrótce się rozpocząć.

Według Manchester Evening News wszyscy zawodnicy mają być zainteresowani podpisaniem nowych umów. Dziennikarze przytaczają między innymi słowa De Gei, który w jednym z wywiadów przyznał, że chciałby na Old Trafford zakończyć karierę, a także Diogo Dalota, który jest zadowolony ze swojej obecnej sytuacji.

Zobacz również: Kante chce dłuższego kontraktu. Negocjacje utknęły w martwym punkcie

Komentarze