Man Utd nie chce spełnić marzenia Ronaldo

Cristiano Ronaldo
fot. PressFocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo według medialnych doniesień miał wyrazić chęć objęcia sterów nad Manchesterem United. Daily Star podał natomiast, że władze klubu z Old Trafford nie rozpatrują takiego rozwiązania. Nawet gdy Portugalczyk zakończy piłkarską karierę.

  • Cristiano Ronaldo według mediów po zakończeniu kariery piłkarskiej ma być jednym z kandydatów do objęcia sterów nad Man Utd
  • Informacje w tej sprawie pojawiły się na łamach Dialy Star
  • Na dzisiaj nie ma planów, aby taką ofertę złożyć CR7

Man Utd nie planuje oferowac Ronaldo roli menedżera

Cristiano Ronaldo od jakiegoś czasu jest postrzegany za jednego z kandydatów do objęcia sterów nad Manchesterem United w przyszłości. Miałoby to mieć miejsce, gdy zakończy się jego piłkarska kariera. Nowe informacje w tej sprawie sugerują, że dzisiaj taka opcja nie jest brana pod uwagę.

Ronaldo w trakcie ostatniego okienka transferowego wrócił do ekipy z Premier League, podpisując z Man Utd umowę na dwa lata z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Ciekawostką jest, że nawet bukmacherzy typowali takie rozwiązanie.

Daily Star przekonuje natomiast, że nie było rozmów w gronie sterników Man Utd, mających na celu zatrudnienie Ronaldo na stanowisku menedżera zespołu. W każdym razie działacze Czerwonych Diabłów wierzą, że Portugalczyk może grać nawet do czterdziestki, co jest realne, biorąc pod uwagę, zdumiewający poziom sprawności i kondycję fizyczną.

Ronaldo wystąpił w tej kampanii jak na razie 12 meczów, notując w nich dziewięć goli. 36-latek cztery gole strzelił w Premier League. Tymczasem pięć trafień zaliczył w bojach Ligi Mistrzów.

Czytaj więcej: Solskjaer: Ronaldo jak Michael Jordan

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 16:48.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze