Los Ranieriego przesądzony, trwają poszukiwania nowego menedżera Szerszenii

Claudio Ranieri
fot. PressFocus Na zdjęciu: Claudio Ranieri

Watford według informacji Daily Mail zwolnił Claudio Ranieriego. Włoch na stanowisku menedżera Szerszeni był przez 112 dni. Tym samym wkrótce stery nad ekipą z Vicarage Rad przejmie trzeci menedżer w tym sezonie.

  • Najnowsze doniesienia medialne sugerują, że podjęto już decyzję w sprawie Claudio Ranieriego
  • Włoski trener w trakcie trwającego sezonu zaliczył 11 porażek w 14 spotkaniach
  • Daily Mail twierdzi, że sternicy Szerszeni już szukają następcy 70-latka

Watford wkrótce z trzecim menedżerem w sezonie

Watford w tej kampanii jest na drodze do spadku z ligi. Aktualnie plasuje się na 19. pozycji z dorobkiem zaledwie 14 punktów po rozegraniu 20 meczów ligowych. Od października minionego roku piłkarze Szerszeni wywalczyli zaledwie siedem punktów.

Daily Mail już w ostatnim dniu grudnia 2021 roku informował, że Włoch jest na wylocie z klubu. Wyniki drużyny prowadzonej przez Claudio Ranieriego nie satysfakcjonowały działaczy. Decyzja o zwolnieniu doświadczonego trenera miała natomiast zostać podjęta po przegranym boju z Norwich City (1:3).

Aktualnie trwają poszukiwania trzeciego menedżera w tej kampanii, po tym, jak rodzina Pozzo, będąca właścicielem Watfordu, zwolniła Xisco Munoza na początku października minionego roku. Hiszpański trener zostawił zawodników Szerszeni na 14. miejscu w tabeli.

Po przerwie w rozgrywkach zawodników Watfordu czekają potyczki kolejno z: Burnley, West Ham United, Brighton, Aston Villa i Man Utd.

Czytaj więcej: Watford przed turbulencjami, Ranieri na wylocie z klubu

Burnley
Watford
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. grudnia 2021 19:41.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze